VIP Servis Kiralama | By MG Car Rental | Denizli Rent A Car
preloader

VIP Servis Kiralama

Vip Servis Kiralama

VIP Araç Kiralama

Vip Servis ve Transfer Hizmetleri

Firmamız Vip Servis hizmetlerini deneyimli personelleri ve modern araçlarıyla yapmaktadır. Alanında uzmanlaşmış kadromuz karşılamalı havalimanı transferi, otel transferi, konser, festival transferleri, VİP düğün aracı kiralama gibi hizmetleri başarıyla yerine getirmekte; misafirleriniz, davetleriniz, toplantılarınız için en başarılı çözümleri üretmektedir. Farklı sektörlerdeki herhangi bir organizasyonunuzun bütün ulaşım hizmetlerini üstlenebilecek nitelikteki işletmemiz, kongre, toplantı, fuar, seminer, açılış gibi her türlü etkinliğinizde karşılamalı, çözüm odaklı, profesyonel bir ulaşım hizmeti sunmaktadır.

Denizli’mizin ve çevre illerin turizm, sanayi, sağlık gibi farklı alanlarda her geçen gün büyüyen ihtiyaçlarına en doğru çözümleri üretmek amacıyla kurulmuş olan firmamız gerek kurumsal gerekse bireysel müşteri taleplerine lüks araçlarıyla, uzman ekibiyle, birbirinden özel tasarımlara sahip VİP midibüsleriyle hizmet vermektedir.

Özel Şoförlü Vip Servis Kiralama

Vip Servis hizmetlerimiz aylık, günlük ya da saatlik olarak ihtiyaç duyduğunuz her an sizlerin hizmetinizdedir. Geniş araç yelpazemiz arasından ihtiyacınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Şoförlü veya şoförsüz kiralayabilir, size ve misafirlerinize özel çözümler üreterek şehir içi ya da şehirlerarası hizmet alabilirsiniz.

Başta Denizli Çardak Havalimanı olmak üzere bölgemizdeki seçkin otellere, Pamukkale Travertenleri ve diğer turistik yerlerimize, çevre illerimize transfer hizmetlerimizden yararlanabilir, tam zamanında, kusursuz bir hizmetin ayrıcalığını tadabilirsiniz. Konforlu ve bakımlı araçlarımızla seyahat etmenin ayrıcalığını, tecrübeli ve hoşgörülü çalışanlarımız eşliğinde seyahat konforunu, esnek hizmet ayrıcalığını, ek ikram ve istek fırsatlarımızı, her an ulaşılabilir iletişim ağımızı sizlere sunuyoruz. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayan ulaşım sistemi hizmeti veriyor, bugüne kadar yaşamadığınız konforda seyahati tercihinize sunuyoruz.

7/24 Vip Servis Çözümleri

Lüks araçlarımızla özel istek ve taleplerinizi kusursuz şekilde yerine getiren firmamız, Vip Servis çözümleriyle konusunda uzman, tecrübeli ekibiyle 7/24 hizmet veriyor. Çardak Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı ve diğer bütün transfer noktalarında yabancı dil bilen personellerimizle hizmetinizdeyiz. İç hatlar ve dış hatlarda karşılama, uğurlama taleplerinizi özel şoförlerimizle gerçekleştiriyor, sizlerin ve misafirlerinizi konforunu en üst seviyede tutuyoruz. VİP hizmetin ayrıcalığını en lüks araçlarımız ve kampanyalı fiyatlarımızla tercihinize sunuyoruz.